Kryddhylla "Reda"

722128

KRYDDHYLLA, "Reda", omkring 1900-talets mitt, hylla i vitmålat trä, 13 skeppor samt 3 flaskor med lock, pressglas, höjd 29, 60x19 cm

Ett lock defekt, senare bemålat, sprickor och nagg

Diverse

Rum 7

Kryddhylla

Budhistorik (6 bud)
5516413
550
5516881
500
5516413
450
5513684
5514362

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.