Syskrin 1900-talets mitt

722123

SYSKRIN, 1900-talets mitt, galon, på hjul, höjd ca 57, 46x33 cm

Smärre slitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Syskrin 1900-talets mitt

Budhistorik

2020-01-15 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.