Bertil Vallien

722121

BERTIL VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad B. Vallien 24/26, litografi, ca 64x44 cm

Tavelvagn 1

Bertil Vallien

Budhistorik (10 bud)
5520495
750
5520492
700
5520110
650
5519751
600
5518935
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.