Bordspendyl nygotik

722119

BORDSPENDYL, 1800-tal, nygotisk, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, höjd inkl kupa ca 61 cm nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Dekorlist saknas, kupa med nagg o skador

Klockor/Ur, Stopalo

Bordspendyl nygotik

Budhistorik (13 bud)
5534091
5 200
5527427
5 000
5527427
4 600
5526153
4 400
5523516
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.