Herrfickur i 18 k guld

722114

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 2831, diameter 47 mm, vikt ca 83 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, skador och slitage, löst glas

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i 18 k guld

Budhistorik (20 bud)
5527496
4 800
5521333
4 600
5520895
4 400
5521331
4 400
5520895
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.