Gideon Börje akvarell

722109

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Barscen, signerad G Börje, akvarell, 34x41 cm

PROVENIENS: Charles Nilssons samling, kat nr 7

Tavelvagn 1

Gideon Börje akvarell

Budhistorik (15 bud)
5516356
5520123
950
5516356
900
5515733
850
5510235

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.