Bordsdukar linnedamast

722105

BORDSDUKAR, 2 st, 1900-talets början, linnedamast, dekor av diverse blomster, broderat monogram under krona, ca 550x220 respektive 275x220 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse, Mattor/Textilier, Stopalo

Bordsdukar linnedamast

Budhistorik (12 bud)
5535854
2 600
5532539
2 400
5535853
2 400
5532539
5530495

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.