Mona Starfelt oljemålning

722103

MONA STARFELT (1931-2009): Flicka med katt, signerad Mona Starfelt, olja på duk, 86x53 cm

Oramad

Fack 35

Mona Starfelt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5513536
500
5523562
450
5513536
5523560
5513536

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.