Lydia Dmitrievsky oljemålning

722095

LYDIA DMITRIEVSKY, (Ryssland, 1895-1967): Stilleben mot landskap, signerad, olja på pannå, ca 44x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Lydia Dmitrievsky oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5512425
5510270

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.