Axel Smith oljemålning

722089

AXEL SMITH (1891-1970): Stilleben med frukt och rosor, signerad Axel Smith och daterad 1926, olja på duk, ca 51x83 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

En repa/skada i duken

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 10

Axel Smith oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5523669
1 700
5521839
1 600
5521731
5518082
1 400
5521727
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.