Karl Bertil Lundh

722088

KARL BERTIL LUNDH oljemålning, signerad, olja på duk, ca 37x44,5 cm

Fack 19

Karl Bertil Lundh

Budhistorik (2 bud)

5522292
5512860

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.