Leonrad Wiedh oljemålning

722083

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild, signerad,olja på duk, ca 35x89 cm

Krackelyr, lös i spänningen

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Leonrad Wiedh oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5523052
550
5512080
500
5512080

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.