Nattduksbord

722081

NATTDUKSBORD, 1960-tal, fanérad i teak, med låda, översida med plastfolie fäst med tennlikor höjd ca 52, 45x31 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Nattduksbord

Budhistorik (5 bud)
5522839
600
5516391
550
5516391
5513596
5511797

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.