Skinnfåtöljer

722074

SKINNFÅTÖLJER 1 par, 1970-tal, stoppade lös dyna på sitsen, sitthöjd ca 40 bredd 100 cm

Den ena med skada på tyget runt stoppningen, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Skinnfåtöljer

Budhistorik (3 bud)

5524369
5522443
5522443

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.