Stolar

722069

STOLAR, 1900-talets mitt, David Nygrens möbelfabrik, Målilla, etikettmärkta, lackad björk samt stoppad sist och ryggdyna med textil klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Kompletterade, varierande klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar

Budhistorik

2020-01-15 kl 19:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.