Stolar 1 par

722067

STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, stomme i betsad trä, rutig textil, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, senare omklädda, fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 1 par

Budhistorik (5 bud)
5523857
600
5523683
550
5518807
500
5518807
5517821

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.