Taklampa

722066

TAKLAMPA, 1900-talets slut, sannolikt Italien, mässing och plexiglas, diameter ca 52 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (3 bud)

5524254
5523003
450
5518368

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.