Vitrinskåp gustaviansk stil

722059

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med olika träslag, 2 lösa hyllplan av glas, höjd 153, 85x37 cm

Någon repa, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Vitrinskåp gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
5547622
3 400
5547602
3 200
5547506
5547537
5547506
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.