Berndt Wennström oljemålning

722055

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Höstlandskap, signerad och daterad B Wennström, -50, olja på duk, ca 39x45 cm

Fack 32

Berndt Wennström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5520169
1 300
5520166
5520165
5520165
5519538
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.