Oidentifierad konstnär

722054

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Carlstens fästning, Marstrand, olja på duk, signerad OS, hamninlopp, 38x56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

5518786
2020-01-13 21:29:12

2020-01-14 kl 10:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.