Curt Clemens oljemålning

722050

CURT CLEMENS (1911-1947): Spatserande man, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad samt daterad Clemens 1944, mått ca 36,5x65 cm

Tavelvagn 3

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5526538
5512381

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.