Greta Gerell

722049

GRETA GERELL (1898-1982): Vårträd, signerad och daterad Gerell 47, olja på pannå, ca 40x32 cm.

Greta Gerell

Budhistorik (29 bud)
5526261
5526255
3 800
5526253
3 600
5526249
3 400
5526248
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.