Greta Gerell

722048

GRETA GERELL (1898-1982): Landskap med vattenkanna, signerad och daterad Gerell 49, olja på pannå, ca 49,5x31 cm.

Greta Gerell

Budhistorik (5 bud)
5526211
5526032
5524937
5517112
750
5512247

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.