Serveringsvagn

722047

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, skivor i laminat, gulmetall, på hjul, höjd ca 79, 79x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (18 bud)
5519865
5519760
950
5519861
950
5519760
900
5519500
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.