Orientmatta

722046

ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, ca 209x143 cm

Reducerade kortsidor/skador, slitage, ställvis hårdare

Mattor/Textilier

Matthylla 3

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
5541892
750
5541889
600
5541753
550
5541261
500
5540828

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.