Gustaf Carlström oljemålning

722037

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka vid skogsbryn, signerad Gustaf Carlström, olja på duk, ca 78x62 cm

Enstaka färgbortfall

Rum 18

Gustaf Carlström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5527039
2 600
5527037
5526679
500
5526677
450
5526676

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.