Herrbetjänt

722036

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, bok, hjultrissor, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, detaljer i mässing, höjd 105 cm

Slitage, avslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Herrbetjänt

Budhistorik (17 bud)
5512334
5509670
5512333
5509670
950
5512332
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.