Tidningsställ England

722035

TIDNINGSSTÄLL, på hjul, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, höjd ca 54, 55x35 cm

Låda saknas, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Tidningsställ England

Budhistorik

2020-01-14 kl 18:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.