Orientmatta Nain

722032

ORIENTMATTA, 1900-talets andra hälft, Nain, ca 297x197 cm

Jämnt slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Nain

Budhistorik (9 bud)
5540842
2 400
5543374
5540842
5540812
1 400
5532644
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.