Spegel och konsolbord

722017

SPEGEL, med konsolbord, 1900-talets första hälft, slipat glas, mörkbetsat trä, totalhöjd 247 cm, bredd 76 cm

smärre slitage

Speglar

Södra kajen 14, Helsingfors

Spegel och konsolbord

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5531657
100
5531655
75
5531654
40
5530584
35
5519610
30

Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR: