Bord med kromad benställning

722013

BORD, 1970-tal, kromad benställning, 2 delad skiva i ekfaner, höjd ca 76, diameter 222 cm

Ytskador

Möbler, Matbord

Bord med kromad benställning

Budhistorik (5 bud)
5520851
2 600
5520848
5520846
1 700
5517960
450
5516998

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.