Koppar med fat med handmålad dekor

722007

KOPPAR med fat,10 + 12 st, KPM Berlin 1800-tal, handmålad dekor, två motiv.

En kopp med kanttnagg

Keramik/Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (25 bud)
Bud EUR
5523753
840
5523675
820
5523675
5523653
780
5523479
760

Slutpris EUR:
840
8 768 SEK, 986 USD
Utropspris EUR:
200