Pr-Olof Olsson

722005

PER-OLOF OLSSON ( född 1949): "Tanthatten", signerad och daterad 2001, blandteknik/collage, ca 28x35 cm

Kundcenter

Pr-Olof Olsson

Budhistorik (17 bud)
5524505
5524502
5524495
950
5524491
900
5524480
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.