Bordsur

721987

BORDSUR, 1800-talets slut, bronserad zink, sockel i vit kalcit, höjd ca 31, längd 36 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (13 bud)
5525797
850
5524806
5525796
5524806
750
5525794
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.