Margareta Silfverskiöld relief

721984

MARGARETA SILFVERSKIÖLD (född 1937): väggrelief, i form av snäckskal, signerad och daterad a tergo M Silfverskiöld 1984, diameter 30 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 30

Budhistorik

2020-01-14 kl 13:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.