Soffbord Illum Wikkelsö

721983

ILLUM WIKKELSØ, soffbord, 1960-tal, Danmark, teak, 2 utdragbara skivor, höjd ca 48, 147 x 60 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord Illum Wikkelsö

Budhistorik (9 bud)
5520467
1 300
5520536
5520467
5518831
5518830

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.