Stolar barockstil

721978

STOLAR, 2 st, barockstil, 1900-talets första hälft, ek, klädsel i tyg, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar barockstil

Budhistorik (12 bud)
5516480
850
5523081
5516480
750
5517568
700
5516480
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.