Eldhundar gjutjärn

721975

ELDHUNDAR, 1 par, 1900-talets början, gjutjärn, höjd 21, längd ca 30 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 30

Eldhundar gjutjärn

Budhistorik (17 bud)
5520539
5520535
5520538
5520535
950
5520537
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.