Axel Borg oljemålning

721973

AXEL BORG (1847-1916): Drömmande kvinna, signerad Axel Borg, olja på duk, 73x62 cm

Med dedikation

Rum 4

Axel Borg oljemålning

Budhistorik (63 bud)
5521840
46 000
5521835
44 000
5521796
42 000
5521830
40 000
5521796
39 000

Slutpris SEK:
46 000
4 407 EUR, 5 175 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.