Remmare

721971

REMMARE, 13 st, 1900-talets första hälft, kupor i rött, grönt, blått och gult glas, (en färgad helt) dekor av vinrankor, höjd ca 20 cm

Några matt fot, smärre slitage

Glas, Dricksglas

Monter 7

Remmare

Budhistorik (8 bud)
5526678
650
5524351
600
5519913
550
5524350
500
5519913
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.