Herrfickur i 18 k guld

721967

FICKUR, 18 k guld, ca 1920-tal, innerlock i metall, savonett, ankargång, vitemaljerad urtavla, boettnr. 234654, diameter 51 mm, vikt ca 95 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, trögt uppdrag, gravyr, smärre repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i 18 k guld

Budhistorik (23 bud)
5523886
7 800
5522847
7 600
5523768
7 600
5522847
7 400
5521327
7 200

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.