Bordspendyl

721966

BORDSPENDYL, URNOR, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, patinerad brons, marmor, romerska siffror, höjd ca 27-34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, nagg, en siffa lös, nyckel och pendel saknas

Klockor/Ur, Diverse, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (5 bud)
5520301
2 600
5520306
2 600
5520301
2 400
5519676
5519277

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.