Bertil Fridhagen sidebord

721963

BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, Bodafors, 1963, teak, 3 dörrar med bakomvarande hyllinredninglådor i sarg, brännmärkt, höjd 68 cm, 130x40 cm

Bruksslitage, repor, ojämnt solblekt upptil

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Bertil Fridhagen sidebord

Budhistorik (10 bud)
5519699
5519700
1 900
5519699
1 800
5519691
1 700
5519691

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.