Byrå rokokostil

721962

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanerat i olika träslag, draghandtag och dekor i mässing, höjd 81, 92x48 cm, nyckel saknas

Trasig stenskiva, fanerskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå rokokostil

Budhistorik (11 bud)
5508416
5518043
950
5508416
900
5513758
850
5508416
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.