Harald Wiberg, blandteknik

721950

HARALD WIBERG (1908-1986) rådjur i landskap, signerad och daterad 1972, blandteknik, bildmått: 29,5x30 cm.

Konst, Teckningar

Drottninggatan 36, Malmö

Harald Wiberg, blandteknik

Budhistorik (1 bud)

5518118
2020-01-13 17:51:37
550

2020-01-14 kl 11:30
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.