Ljusstakar 1 par

721949

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor med påfåglar, höjd 29 cm

Sneda, slitage

Diverse, Belysning

Monter 30

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (4 bud)

5521427
450
5519981
5518249
5513955

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.