Serveringsvagn

721943

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, vitmålad med skivor i mahogny, på hjultrissor, höjd 61, 73x43 cm

Torkade hjul, slitage och märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Serveringsvagn

Budhistorik (1 bud)

5512337
2020-01-11 08:45:42

2020-01-14 kl 19:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.