Matgrupp i gustaviansk stil

721941

MATGRUPP, 1900-tal, 9 dlr, gustaviansk stil, bemålat i grått, bestående av: 8 stolar, matbord, bordets höjd 75, diameter 110, sitthöjd 45, 3 iläggsskivor 27-45 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
5519773
4 400
5510297
4 200
5519727
5510297
3 800
5519725
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.