Bordspendyl

721939

BORDSPENDYL 1800-tal, empire, alabaster samt trä, beslag i mässing, urtavla med romerska siffror, höjd 57 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, slitage

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (21 bud)
5534414
1 600
5534411
5534410
1 400
5534409
1 300
5534408

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.