Bordspendyl

721937

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XV stil, brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

Urtavla med sprickor, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (23 bud)
5534777
1 800
5534849
1 700
5534777
1 600
5534843
5534777
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.